< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 7.3°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 7.5°C |
| Nejvyąąí teplota - 07.04. 14:10 | 27.1°C |
| Nejniľąí teplota - 22.04. 06:25 | -4.4°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.04. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 4.2°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 13.2°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 6.0°C |
| Průměrná maximální teplota | 14.6°C |
| Průměrná minimální teplota | 1.2°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 30.04. | 14.8°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 23.04. | 0.4°C |
| Nejniľąí vlhkost - 07.04. 14:20 | 20% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 14 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 12 |
| Letní: | 3 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 48.8 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 15 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 18.04. | 8.4 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 2 |
| Max výąka sněhu - 18.04. | 2 cm |
| Max náraz větru - 16.04. 01:01 | 18.5 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 16.04. 13:20 | 8.6 m/s |
| Maximální tlak - 11.04. 08:45 | 1033.5 hPa |
| Minimální tlak - 01.04. 11:15 | 992.2 hPa |
| Délka slunečního svitu | 168.1 h |