< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 5.4°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 5.7°C |
| Nejvyąąí teplota - 07.10. 15:30 | 22.2°C |
| Nejniľąí teplota - 21.10. 00:20 | -4.0°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 31.10. 01:30 | -5.6°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 3.8°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 8.9°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 4.6°C |
| Průměrná maximální teplota | 10.0°C |
| Průměrná minimální teplota | 1.9°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 07.10. | 16.5°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 31.10. | -1.1°C |
| Nejniľąí vlhkost - 05.10. 14:40 | 56% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 12 |
| S přízemním mrazem: | 16 |
| Chladné: | 14 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 64.2 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 22 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 09.10. | 19.2 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 4 |
| Max výąka sněhu - 17.10. | 4 cm |
| Max náraz větru - 04.10. 11:50 | 13.9 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 16.10. 12:50 | 6.7 m/s |
| Maximální tlak - 31.10. 10:40 | 1031.2 hPa |
| Minimální tlak - 12.10. 05:30 | 1001.1 hPa |
| Délka slunečního svitu | 99.8 h |