< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (7, 14, 21 h) | 4.0°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 3.8°C |
| Nejvyąąí teplota - 21.11. 14:10 | 15.4°C |
| Nejniľąí teplota - 01.11. 06:40 | -5.1°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.11. 06:30 | -5.3°C |
| Průměrná teplota v 7 h | 1.6°C |
| Průměrná teplota v 14 h | 7.8°C |
| Průměrná teplota v 21 h | 3.1°C |
| Průměrná maximální teplota | 8.4°C |
| Průměrná minimální teplota | -0.2°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 17.11. | 10.9°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 01.11. | -0.7°C |
| Nejniľąí vlhkost - 21.11. 15:10 | 50% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 20 |
| S přízemním mrazem: | 20 |
| Chladné: | 21 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 37.4 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 18 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 24.11. | 11.0 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - 01.11. | 0 cm |
| Max náraz větru - 23.11. 10:30 | 15.2 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 23.11. 11:00 | 6.3 m/s |
| Maximální tlak - 21.11. 09:20 | 1031.6 hPa |
| Minimální tlak - 04.11. 09:10 | 991.1 hPa |
| Délka slunečního svitu | 68.5 h |