< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 11.1°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 11.3°C |
| Nejvyąąí teplota - 26.05. 14:10 | 29.2°C |
| Nejniľąí teplota - 03.05. 06:00 | -0.5°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - | °C |
| Průměrná teplota v 8 h | 9.0°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 15.9°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 9.7°C |
| Průměrná maximální teplota | 17.0°C |
| Průměrná minimální teplota | 5.2°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 26.05. | 18.0°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 04.05. | 5.2°C |
| Nejniľąí vlhkost - 21.05. 12:30 | 28% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 1 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 4 |
| Letní: | 3 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 98.6 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 23 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 19.05. | 14.6 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - | cm |
| Max náraz větru - 26.05. 21:50 | 19.2 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 26.05. 21:40 | 9.8 m/s |
| Maximální tlak - 29.05. 00:30 | 1027.1 hPa |
| Minimální tlak - 26.05. 20:40 | 1006.4 hPa |
| Délka slunečního svitu | h |