< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 12.1°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 12.4°C |
| Nejvyąąí teplota - 01.09. 14:40 | 28.2°C |
| Nejniľąí teplota - 07.09. 06:50 | 0.1°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 07.09. 06:35 | 0.3°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 8.8°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 17.7°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 10.9°C |
| Průměrná maximální teplota | 18.7°C |
| Průměrná minimální teplota | 6.9°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 02.09. | 16.7°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 26.09. | 8.0°C |
| Nejniľąí vlhkost - 01.09. 13:30 | 32% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 0 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 0 |
| Letní: | 1 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 37.6 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 16 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 17.09. | 15.0 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - | cm |
| Max náraz větru - 05.09. 09:50 | 13.9 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 05.09. 14:00 | 6.3 m/s |
| Maximální tlak - 26.09. 09:20 | 1028.2 hPa |
| Minimální tlak - 03.09. 13:40 | 1006.1 hPa |
| Délka slunečního svitu | 162.0 h |