< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (7, 14, 21 h) | -1.6°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | -1.6°C |
| Nejvyąąí teplota - 07.03. 13:15 | 16.1°C |
| Nejniľąí teplota - 03.03. 07:00 | -12.4°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 03.03. 07:05 | -13.8°C |
| Průměrná teplota v 7 h | -4.1°C |
| Průměrná teplota v 14 h | 2.1°C |
| Průměrná teplota v 21 h | -2.3°C |
| Průměrná maximální teplota | 3.1°C |
| Průměrná minimální teplota | -5.5°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 08.03. | 4.6°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 26.03. | -7.3°C |
| Nejniľąí vlhkost - 05.03. 12:40 | 39% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 9 |
| Mrazové: | 30 |
| S přízemním mrazem: | 30 |
| Chladné: | 27 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 32.6 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 16 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 26.03. | 8.0 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 20 |
| Max výąka sněhu - 01.03. | 20 cm |
| Max náraz větru - 19.03. 15:26 | 13.1 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 19.03. 15:35 | 6.8 m/s |
| Maximální tlak - 03.03. 23:30 | 1025.0 hPa |
| Minimální tlak - 18.03. 20:55 | 990.1 hPa |
| Délka slunečního svitu | 125.5 h |