< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 15.3°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 15.7°C |
| Nejvyąąí teplota - 03.08. 14:25 | 33.7°C |
| Nejniľąí teplota - 30.08. 06:15 | 3.1°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.08. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 12.3°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 21.1°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 14.0°C |
| Průměrná maximální teplota | 22.4°C |
| Průměrná minimální teplota | 9.3°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 04.08. | 22.7°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 21.08. | 11.0°C |
| Nejniľąí vlhkost - 03.08. 13:40 | 25% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 0 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 0 |
| Letní: | 9 |
| Tropické: | 5 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 109.8 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 14 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 07.08. | 28.4 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - | cm |
| Max náraz větru - 07.08. 20:48 | 17.1 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 04.08. 17:45 | 7.7 m/s |
| Maximální tlak - 20.08. 22:20 | 1028.0 hPa |
| Minimální tlak - 25.08. 08:55 | 1007.7 hPa |
| Délka slunečního svitu | 228.8 h |