< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (7, 14, 21 h) | -2.3°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | -2.5°C |
| Nejvyąąí teplota - 21.02. 13:40 | 10.2°C |
| Nejniľąí teplota - 04.02. 07:45 | -18.0°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.02. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 7 h | -5.4°C |
| Průměrná teplota v 14 h | 1.9°C |
| Průměrná teplota v 21 h | -3.0°C |
| Průměrná maximální teplota | 2.7°C |
| Průměrná minimální teplota | -6.6°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 24.02. | 1.4°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 04.02. | -8.7°C |
| Nejniľąí vlhkost - 21.02. 14:15 | 29% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 6 |
| Mrazové: | 28 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 27 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 10.2 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 10 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 09.02. | 2.8 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 28 |
| Max výąka sněhu - 09.02. | 14 cm |
| Max náraz větru - 08.02. 10:57 | 14.9 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 09.02. 07:00 | 8.1 m/s |
| Maximální tlak - 18.02. 09:50 | 1042.2 hPa |
| Minimální tlak - 01.02. 00:00 | 989.9 hPa |
| Délka slunečního svitu | 109.6 h |