< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 5.6°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 5.8°C |
| Nejvyąąí teplota - 27.04. 16:40 | 22.6°C |
| Nejniľąí teplota - 07.04. 06:35 | -8.1°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.04. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 2.6°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 11.1°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 4.5°C |
| Průměrná maximální teplota | 12.3°C |
| Průměrná minimální teplota | -0.9°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 27.04. | 12.5°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 06.04. | -1.5°C |
| Nejniľąí vlhkost - 21.04. 14:10 | 25% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 19 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 9 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 57.0 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 12 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 23.04. | 19.4 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 7 |
| Max výąka sněhu - 02.04. | 13 cm |
| Max náraz větru - 02.04. 15:03 | 17.1 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 01.04. 11:25 | 8.6 m/s |
| Maximální tlak - 07.04. 09:55 | 1037.1 hPa |
| Minimální tlak - 27.04. 19:45 | 998.3 hPa |
| Délka slunečního svitu | 198.4 h |