< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 18.5°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 18.4°C |
| Nejvyąąí teplota - 22.07. 15:50 | 33.8°C |
| Nejniľąí teplota - 10.07. 05:50 | 3.0°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.07. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 15.9°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 24.4°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 16.6°C |
| Průměrná maximální teplota | 25.5°C |
| Průměrná minimální teplota | 10.8°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 22.07. | 23.5°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 09.07. | 11.8°C |
| Nejniľąí vlhkost - 22.07. 16:30 | 26% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 0 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 0 |
| Letní: | 17 |
| Tropické: | 8 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 32.8 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 13 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 08.07. | 7.2 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - | cm |
| Max náraz větru - 25.07. 17:07 | 13.5 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 28.07. 15:40 | 6.8 m/s |
| Maximální tlak - 03.07. 06:40 | 1024.6 hPa |
| Minimální tlak - 25.07. 03:20 | 1003.2 hPa |
| Délka slunečního svitu | 293.8 h |