< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (7, 14, 21 h) | 2.0°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 1.9°C |
| Nejvyąąí teplota - 05.11. 14:35 | 16.5°C |
| Nejniľąí teplota - 15.11. 05:10 | -5.9°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.11. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 7 h | 0.0°C |
| Průměrná teplota v 14 h | 4.8°C |
| Průměrná teplota v 21 h | 1.5°C |
| Průměrná maximální teplota | 5.8°C |
| Průměrná minimální teplota | -1.3°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 02.11. | 5.5°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 30.11. | -1.4°C |
| Nejniľąí vlhkost - 23.11. 13:50 | 49% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 22 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 23 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 46.6 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 24 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 12.11. | 11.2 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 6 |
| Max výąka sněhu - 30.11. | 5 cm |
| Max náraz větru - 12.11. 17:39 | 13.5 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 12.11. 22:05 | 6.8 m/s |
| Maximální tlak - 15.11. 08:00 | 1030.2 hPa |
| Minimální tlak - 12.11. 18:10 | 993.3 hPa |
| Délka slunečního svitu | 50.9 h |