< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 16.6°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 16.6°C |
| Nejvyąąí teplota - 31.07. 17:45 | 29.7°C |
| Nejniľąí teplota - 14.07. 05:10 | 3.7°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.07. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 14.5°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 21.3°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 15.3°C |
| Průměrná maximální teplota | 22.8°C |
| Průměrná minimální teplota | 10.2°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 31.07. | 21.3°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 14.07. | 11.5°C |
| Nejniľąí vlhkost - 31.07. 16:05 | 39% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 0 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 0 |
| Letní: | 13 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 85.4 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 19 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 30.07. | 13.4 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - | cm |
| Max náraz větru - 28.07. 10:29 | 15.3 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 30.07. 21:15 | 7.7 m/s |
| Maximální tlak - 16.07. 09:35 | 1025.1 hPa |
| Minimální tlak - 26.07. 07:00 | 1001.3 hPa |
| Délka slunečního svitu | 206.5 h |