< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (7, 14, 21 h) | -0.4°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | -0.5°C |
| Nejvyąąí teplota - 11.03. 15:25 | 14.6°C |
| Nejniľąí teplota - 01.03. 05:35 | -15.7°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.03. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 7 h | -2.8°C |
| Průměrná teplota v 14 h | 2.9°C |
| Průměrná teplota v 21 h | -1.0°C |
| Průměrná maximální teplota | 4.0°C |
| Průměrná minimální teplota | -4.7°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 11.03. | 5.6°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 01.03. | -12.4°C |
| Nejniľąí vlhkost - 20.03. 16:20 | 49% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 5 |
| Mrazové: | 26 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 28 |
| Letní: | 0 |
| Tropické: | 0 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 31.8 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 20 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 12.03. | 6.2 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 15 |
| Max výąka sněhu - 03.03. | 8 cm |
| Max náraz větru - 29.03. 11:01 | 13.1 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 29.03. 10:55 | 6.8 m/s |
| Maximální tlak - 21.03. 20:50 | 1027.8 hPa |
| Minimální tlak - 06.03. 16:25 | 991.3 hPa |
| Délka slunečního svitu | 80.7 h |