< předchozí měsíc
následující měsíc >
|
| Průměrná teplota (8, 15, 22 h) | 16.5°C |
| Průměrná teplota (vąechny hodnoty) | 16.5°C |
| Nejvyąąí teplota - 20.07. 14:40 | 32.0°C |
| Nejniľąí teplota - 17.07. 05:25 | 5.1°C |
| Nejniľąí teplota v 5 cm - 01.07. 00:00 | 20.0°C |
| Průměrná teplota v 8 h | 14.1°C |
| Průměrná teplota v 15 h | 22.1°C |
| Průměrná teplota v 22 h | 14.9°C |
| Průměrná maximální teplota | 23.3°C |
| Průměrná minimální teplota | 9.4°C |
| Nejteplejąí den (max. prům. teplota) - 20.07. | 21.3°C |
| Nejchladnějąí den (min. prům. teplota) - 07.07. | 11.1°C |
| Nejniľąí vlhkost - 20.07. 14:15 | 31% |
| Klasifikace dnů |
| Arktické: | 0 |
| Ledové: | 0 |
| Mrazové: | 0 |
| S přízemním mrazem: | 0 |
| Chladné: | 0 |
| Letní: | 12 |
| Tropické: | 2 |
| Tropické noci: | 0 |
| Sráľky | 62.4 mm |
| Počet dnů se sráľkami | 14 |
| Nejvyąąí denní sráľky (0-24 h) - 29.07. | 23.6 mm |
| Počet dní se sněhovou pokrývkou | 0 |
| Max výąka sněhu - | cm |
| Max náraz větru - 29.07. 20:54 | 14.0 m/s |
| Max prům. rychlost větru - 29.07. 21:05 | 7.7 m/s |
| Maximální tlak - 08.07. 22:35 | 1029.0 hPa |
| Minimální tlak - 25.07. 19:25 | 1009.4 hPa |
| Délka slunečního svitu | 265.2 h |